خدمات ارزی Mastercard، سرویس تحویل نقدی را در دبی راه اندازی کرده است.
کلیه صادر کنندگان کالا , ایرانیان مقیم در خارج کشور , دانشجویان مقیم در خارج و کلیه متقاضیان می توانند از طریق ما منابع ارزی خارجی را از خارج کشور به حساب ما ارسال کرده و سپس معادل ریالی آن را در داخل کشور (یا هرارزی را که مایل باشند) در دبی دریافت نمایند.
کلیه حوالجات یوان , یورو , پوند , دلار , کرون , فرانک قابلیت واریز به حساب های ارزی شرکتی بدون محدودیت در میزان و مقدار حواله، از طریق شرکت mastercard امکان پذیر می باشد.

یکی از خدماتی که Mastercard. با اتکا به حضور مستمر و معتبر در بازار آزاد ارز کسب کرده، امکان خرید و فروش اسکناس ارز های رایج ، همچون دلار آمریکا ، یورو ، لیر ترکیه ، درهم امارات در دبی است.

خرید اسکناس یکی از دغدغه هایی است که برای بسیاری از افرادی که قصد سفر به دیگر کشورها و یا پس انداز مبلغ به صورت ارزی دارند ، پیش می آید. از سوی دیگر بسیاری که مقداری ارز خارجی در دست دارند و برای نقد کردن و تبدیل آن به ریال ، به دنبال قیمتی بهتر می گردند نیز با همین مشکل مواجه هستند.
خدمات ارزی Mastercard ، برای رفع این معضل و همچنین صرفه جویی در وقت ارزشمند شما ، خدماتی را ارایه نموده است که از آن طریق ارز مورد نظر خود را در دبی تحویل بگیرید و یا مقداری را که قصد فروش دارید به دفتر ما در دبی تحویل دهید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.